Svītrainas Žalūzijas 40 x 100 cm Balta
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Svītrainas Žalūzijas 40 x 100 cm Balta

  • Žalūzijas izmērs:40 x 100 cm(Piezīme: šeit un arī turpmāk ņemiet vērā, ka žalūzijas audums ir 3 cm šaurāks nekā žalūzijas sliede)
  • Krāsa: Balta
  • Auduma materiāls: 100% poliesters
  • Metālasliedes diametrs: 18 mm
  • Ķēdes garums: 2 m
  • Ķēdes krāsa: Balta
  • Audums: Poliesters: 100%
21,39 € (вкл. НДС) 17,68 € (без НДС)
С НДС
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping Этот товар доставляем Бесплатно!

Доставка DPD курьером

Отслеживание посылки online!

14 дней право на возврат.

Удобный возврат товара (курьер сам приедет и заберет товар)

100% гарантия возврата денег

2 гарантия качества товара  • Безопасность и надежность Мы используем безопасные платежи. Банк и PayPal. Безопасность и надежность Мы используем безопасные платежи. Банк и PayPal.
  • Бесплатная доставка, на некоторые товары Доставка VidaXL товаров-бесплатно! Бесплатная доставка, на некоторые товары Доставка VidaXL товаров-бесплатно!
  • 100% гарантия возврата денег! 14 дней право возврата товара 100% гарантия возврата денег! 14 дней право возврата товара
Описание
Ruļļveida žalūzijas būs perfekts risinājums, lai 100% samazinātu gaismas iekļūšanu istabā, mājā vai birojā. Tās būs īpaši piemērotas guļamistabā! Žalūziju aizmugure ir apstrādāta ar termoplastisku kārtu sudraba krāsā. Šī kārta ne tikai pilnībā nobloķēs ienākošo gaismu, bet arī nodrošinās termoizolācijas funkciju, kas palīdzēs uzglabāt siltumu Jūsu istabā ziemas periodā un atvēsināt istabu vasarā. Pateicoties iekļautajiem uzstādīšanas piederumiem, žalūzijas ir viegli uzstādāmas un regulējamas. Ar komplektā iekļautajām skrūvēm Jūs vienkārši varat uzstādīt žalūzijas pie sienas, griestiem vai arī pakarināt tās pie palodzes. Žalūziju regulēšanas ķēdi var novietot gan labajā, gan kreisajā pusē. Lūdzu ņemiet vērā, ka dotais izmērs ir auduma izmērs. Augšējās sliedes un uzstādīšanas aksesuāru kopējais platums būs 3cm lielāks kā žalūzijas auduma platums. Sūtījumā iekļauta 1 x 120 cm PVC plastmasas sliede apakšā, 1 x 120 cm alumīnija sliede augšpusē, 100% poliestera žalūzija atstarojošo aizmuguri sudraba krāsā, 2 x stiprinājumi, 2 x āķi, 1 x plastmasas bumbiņu ķēde, 4 x skrūves un 4 x tapas. Brīdinājums: Mazi bērni var tikt sažņaugti ar izvelkamo auklu cilpām, ķēdēm, lentām un iekšējām auklām, kas darbojas šī produkta izmantošanā. Lai izvairītos no sažņaugšanas un sapīšanās, novietojiet auklas bērniem nepieejamā vietā. Auklas var aptīties ap bērna kaklu. Pārvietojiet gultas, bērnu gultiņas un citas mēbeles prom no logiem, kur šīs auklas ir brīvi pieejamas. Pārliecinieties, ka auklas negriežās un neveido cilpu.
Характеристики
240182
71 шт.
8718475838982
Krāsa
Balta
Zila
Izmērs
40 x 100 cm