sienas plaukti, 104x20x58,5 cm, spīdīgi pelēki, skaidu plāksne
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Если вы решите произвести постоплату или оплату после завершения покупки, вы будете перенаправлены на страницу ESTO для оплаты и постоплаты. Дополнительную информацию о «Плати позже» можно найти здесь.

Новое

sienas plaukti, 104x20x58,5 cm, spīdīgi pelēki, skaidu plāksne

  • Krāsa: spīdīgi pelēka
  • Materiāls: skaidu plāksne
  • Izmēri: 104 x 20 x 58,5 cm (platums, dziļums, augstums)
  • 3 atvērti nodalījumi
  • Lūdzu, ņemiet vērā: Skrūve(-s) un tapa(-s) sienai nav iekļautas. Atrodiet un izmantojiet savai sienai piemērotas skrūves un tapas. Ja neesat pārliecināts, meklējiet profesionāļa palīdzību. Uzmanīgi izlasiet instrukciju un veiciet visas darbības.

43,52 € С НДС

35,96 € Без НДС

check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!
Политика безопасности
(Ваши данные в безопасности)
Политика возврата
(редактируется в модуле "Customer Reassurance module")
Описание
Maza dzīvojamā platība? Iegūstiet telpā papildu vietu un pārvērtiet savu sienu ar mūsu praktiskajiem un dekoratīvajiem sienas plauktiem! Šie sienas plaukti ar 3 atvērtiem nodalījumiem būs lieliska vieta grāmatu, balvu, kolekcionējamu priekšmetu, rotājumu un citu priekšmetu glabāšanai un izstādīšanai. Sienas plaukti, kas izgatavoti no izturīgas skaidu plāksnes, ir stipri un viegli tīrāmi. Šos plauktus ir viegli uzstādīt pie sienas, izmantojot komplektā iekļautos montāžas materiālus. Šis sienas plauktu komplekts būs ideāli piemērots jūsu guļamistabai, viesistabai, gaitenim, birojam vai ieejas zonai.
Характеристики
VLX
800332
67 шт.
8719883674933
Color
Pelēka
Izmērs
N/A
Sūtījumu skaits
1
Mēbeles
Plaukti