kafijas galdiņu komplekts, 2 gb., sešstūra, pārstrādāts tīkkoks
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

kafijas galdiņu komplekts, 2 gb., sešstūra, pārstrādāts tīkkoks

  • Materiāls: pārstrādāts tīkkoks + pulverkrāsota dzelzs kājas
  • Galda izmēri (L): 74 x 42 cm (diametrs, augstums)
  • Galda izmēri (S): 58 x 35 cm (diametrs, augstums)
  • Pulēts, krāsots un lakots
  • Sūtījumā ir iekļauti 2 dažāda izmēra galdiņi
131,77 € (вкл. НДС) 108,90 € (без НДС)
С НДС
Ежемесячный платеж от 7.69€
check Prece tiks piegādāta 5-6 darba dienu laikā. Piegāde ir Bezmaksas ar DPD visā Latvijā! Ir pakas izsekošana on-line!

local_shipping Этот товар доставляем Бесплатно!

Доставка DPD курьером

Отслеживание посылки online!

14 дней право на возврат.

Удобный возврат товара (курьер сам приедет и заберет товар)

100% гарантия возврата денег

2 гарантия качества товара  • Безопасность и надежность Мы используем безопасные платежи. Банк и PayPal. Безопасность и надежность Мы используем безопасные платежи. Банк и PayPal.
  • Бесплатная доставка, на некоторые товары Доставка VidaXL товаров-бесплатно! Бесплатная доставка, на некоторые товары Доставка VidaXL товаров-бесплатно!
  • 100% гарантия возврата денег! 14 дней право возврата товара 100% гарантия возврата денег! 14 дней право возврата товара
Описание
Šis pārstrādātā tīkkoka kafijas galdiņu komplekts būs mūsdienīgs jūsu interjera elements. Uz galdiņu stabilās, drošās masīvkoka virsmas jūs varēsiet novietot dzērienus, vāzi, augļu trauku vai dekoratīvus priekšmetus. Šie eksotiskie kafijas galdiņi ir izgatavoti no pārstrādāta tīkkoka, kas nozīmē, ka katra mēbele ir unikāla un nedaudz atšķirīga cita no citas. Pārstrādāta koksne ir izturīga, stipra, stabila un dekoratīva. Šie kafijas galdiņi ir daļēji izgatavoti ar rokām, tādējādi panākot īpaši iespaidīgu vintāžas izskatu. Katrs solis izstrādes procesā - pulēšana, krāsošana un lakošana - tiek veikts ar vislielāko rūpību. Sūtījumā iekļauti 2 dažāda izmēra galdiņi. Svarīga piezīme: katram galdiņam ir unikāls izskats un atšķirīgas krāsas.
Характеристики
246097
47 шт.
8718475602408
Krāsa
Brūna
Izmērs
N/A