YATO Maināmo Dakšas Atsperu Novilcēja, Kompresora Komplekts
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

YATO Maināmo Dakšas Atsperu Novilcēja, Kompresora Komplekts

  • Materiāls: CrMo, tērauda sakausējums SCM415
  • Virsma ar fosfāta pārklājumu
  • Trīs punktu nostiprināšana
  • Maks. vilkšanas spēks: 1500 kg
  • Žokļu diametrs: 2 x 65-125 mm; 2 x 88-160 mm; 2 x 126-212 mm
  • Transportlīdzekļu klāstam: Alfa Romeo, Audi, BMW - E31, E32, E34, E36, E38, E52, E60, E61, E63, E64, E65, E66, E67; Chrysler, Citroen, Daihatsu, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Mazda, Mercedes; Benz C / E klases, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Mini, R50, R52, R53, Porsche, Rover, Saab, Seat, Skoda, Subaru, Toyota, Vauxhall, Volvo, VWa
€176.77 (VAT incl.) €146.09 (VAT excl.)
VAT included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā. Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!
Privacy policy
We use safe payment method-bank transfer and Paypal
Free delivery for checked goods
VidaXL products delivery -Free!
100% refund !
14 days return rule
Šis ir savstarpēji maināmo dakšas atsperu kompresora, novilcēja komplekts, kas ir paredzēts profesionāļiem. Šis komplekts ir paredzēs, lai nomainītu atsperes lielākā daļā transportlīdzekļu ar MacPherson priekšējo un aizmugurējo balstiekārtu.Šis instrumentu komplekts nav paredzēts izmantošanai ar triecien uzgriežņatslēgām, bet tikai ar rokas uzgriezni. Lai izjauktu MacPherson balstiekārtu, ir nepieciešams liels spēks, un tas var izrādīties riskants pasākums. Izmantojot šo instrumentu komplektu, nelaimes gadījumu risks ir ievērojami samazināms. Spoles atsperu kompresori ir ražoti zem striktas kvalitātes kontroles, un pārbaudīti uz lielu slodzi.Komplekts ir aprīkots ar savstarpēji maināmiem žokļiem , kas nostiprināti ar skrūvēm; un uzstādāmi uz konusveida atsperēm. Žokļi ar drošības lūpu bloķētāju, noslēgs atsperes vietā, kompresijas laikā. Sūtījumā ir iekļauti 3 žokļu komplekti ( 2 n katra izmēra), 1 kompresors, 1 regulēšanas bloks. Instrumentu komplekts ir pagādāts īpaši piemērotā kooferī.
401895
15.80 kg
36 Items
5906083925368

Return policy

You can return most new, unopened items within 14 days of delivery for a full refund. We will also pay for the return shipping costs if the return is the result of our error (you received the wrong or damaged item, etc.).

There is also a free return for Vida XL products if you change when you received the product or did not like it.

You are expected to receive a refund within two weeks of returning the package to the returner, but in many cases you will receive a refund sooner. This time period includes the transit time for us to receive your shipment from the sender (2 to 7 business days), the time we need to process your return, and the time it takes your bank to process our refund request.

If you want to return the item, simply log in to your account, view the order using the "My Orders" link in the My Account menu and click the Return Item (s) button, or simply write to us at the contact email or by filling out this form
As soon as we have received and processed the returned product, we will notify you by e-mail about the refund.

Delivery

When ordering, possible delivery methods, terms and price are offered. Delivery time depends on the availability of the product in stock. The approximate delivery time is indicated for each item.

Parcels are usually sent within 1-2 days after receiving the payment by your chosen delivery method, if the product is available immediately.


VidaXL manufacturer's goods, courier DPD delivers free of charge within 5-7 working days !!!

VidaXL returns - free! The courier will arrive and pick up the goods from you.