vidaXL dārza nojume ar aizkariem, 4x3 m, balta
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

vidaXL dārza nojume ar aizkariem, 4x3 m, balta

  • Krāsa: balta
  • Rāmja materiāls: tērauds ar pulverkrāsas pārklājumu
  • Jumta materiāls: audums ar poliamīda apdari
  • Aizkaru materiāls: audums
  • Izmērs: 4 x 3 x 2,7 m (garums, platums, augstums)
  • Attālums līdz jumtam: 2 m
  • Audums: Poliesters: 100%
€192.28 (VAT incl.) €158.91 (VAT excl.)
VAT included
check 7 days

local_shipping This item  delivery is for FREE!

Shipping with DPD courier

Parcel tracking online!

14 days return rules.

Easy return (courier pick up parcel from you)

100% refund quaranty

2 years quality quaranty
Privacy policy
We use safe payment method-bank transfer and Paypal
Free delivery for checked goods
VidaXL products delivery -Free!
100% refund !
14 days return rule
Šī ūdensizturīgā dārza nojume būs lieliski piemērota jebkurām viesībām ārpus telpām, piemēram, kāzām, piknikiem, kempingiem, utt. Jūs varat nojumi uzstādīt savā pagalmā, lai ikdienā nodrošinātu lielu, noēnotu vietu, kur atpūsties viesiem un ģimenei. Nojumei ir stilīgs jumta ventilācijas dizains, kas ir izveidots tā, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku gaisa plūsmu un papildu komfortu. Izturīgajai nojumei ir stiprs un stabils tērauda rāmis ar pulverkrāsas pārklājumu. Nojumes jumts un elegantās, aiztaisāmās sānu sienas ir izgatavotas no kvalitatīva poliestera auduma ar poliamīda apdari, kas ir īpaši piemērots lietošanai ārā. Šis materiāls to padara ūdensnecaurlaidīgu un noturīgu pret dažādiem laikapstākļiem un UV starojumu. Pilnībā aiztaisāmie aizkari nodrošinās privātumu, mieru naktī un pasargās no kukaiņiem. Nojumi ir viegli uzstādīt, nav nepieciešami īpaši instrumenti.
43216
25 kg
200 Items
8718475507796
Krāsa
Balta

Return policy

You can return most new, unopened items within 14 days of delivery for a full refund. We will also pay for the return shipping costs if the return is the result of our error (you received the wrong or damaged item, etc.).

There is also a free return for Vida XL products if you change when you received the product or did not like it.

You are expected to receive a refund within two weeks of returning the package to the returner, but in many cases you will receive a refund sooner. This time period includes the transit time for us to receive your shipment from the sender (2 to 7 business days), the time we need to process your return, and the time it takes your bank to process our refund request.

If you want to return the item, simply log in to your account, view the order using the "My Orders" link in the My Account menu and click the Return Item (s) button, or simply write to us at the contact email or by filling out this form
As soon as we have received and processed the returned product, we will notify you by e-mail about the refund.

Delivery

When ordering, possible delivery methods, terms and price are offered. Delivery time depends on the availability of the product in stock. The approximate delivery time is indicated for each item.

Parcels are usually sent within 1-2 days after receiving the payment by your chosen delivery method, if the product is available immediately.


VidaXL manufacturer's goods, courier DPD delivers free of charge within 5-7 working days !!!

VidaXL returns - free! The courier will arrive and pick up the goods from you.

You might also like