mēbeļu līmplēve, tumša koka krāsa, 500x90 cm, PVC
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

mēbeļu līmplēve, tumša koka krāsa, 500x90 cm, PVC

  • Krāsa: tumša koka krāsa
  • Materiāls: PVC
  • Izmēri: 500 x 90 cm (garums, platums)
  • Pašlīmējoša
  • Koka tekstūras dizains
  • Necaurspīdīga
€26.02 (VAT incl.) €21.50 (VAT excl.)
VAT included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping Bezmaksas piegāde ar DPD kurjeru.

Privacy policy
We use safe payment method-bank transfer and Paypal
Free delivery for checked goods
VidaXL products delivery -Free!
100% refund !
14 days return rule
Uzlabojiet sava mājokļa interjeru vienkāršā veidā ar šo pašlīmējošo mēbeļu plēvi! Tai ir koka tekstūras dizains. Šīs universālās mēbeļu plēves ir lieliski piemērotas, lai apklātu durvis, logus, sienas, mēbeles un citas gludas virsmas. Plēves ir pašlīmējošas, tādēļ tās ir ērti uzklāt un noņemt. PVC materiāls var izturēt mitrumu, tādēļ tas ir viegli tīrāms ar mitru drānu un nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Plēves ir necaurspīdīgas, tām ir koka tekstūras raksts, kas tām piešķir zemniecisku šarmu. Pēc vajadzības plēves var sagriezt dažādos izmēros. Atjaunojiet savas mēbeles, nemaksājot daudz! Pirms plēves uzklāšanas pārliecinieties, ka attiecīgā virsma ir gluda, un ka uz tās nav tauku un putekļu.
146115
0.98 kg
195 Items

Return policy

You can return most new, unopened items within 14 days of delivery for a full refund. We will also pay for the return shipping costs if the return is the result of our error (you received the wrong or damaged item, etc.).

There is also a free return for Vida XL products if you change when you received the product or did not like it.

You are expected to receive a refund within two weeks of returning the package to the returner, but in many cases you will receive a refund sooner. This time period includes the transit time for us to receive your shipment from the sender (2 to 7 business days), the time we need to process your return, and the time it takes your bank to process our refund request.

If you want to return the item, simply log in to your account, view the order using the "My Orders" link in the My Account menu and click the Return Item (s) button, or simply write to us at the contact email or by filling out this form
As soon as we have received and processed the returned product, we will notify you by e-mail about the refund.

Delivery

When ordering, possible delivery methods, terms and price are offered. Delivery time depends on the availability of the product in stock. The approximate delivery time is indicated for each item.

Parcels are usually sent within 1-2 days after receiving the payment by your chosen delivery method, if the product is available immediately.


VidaXL manufacturer's goods, courier DPD delivers free of charge within 5-7 working days !!!

VidaXL returns - free! The courier will arrive and pick up the goods from you.