kafijas galdiņš, 68 cm, masīvs rožkoks, tērauds
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

kafijas galdiņš, 68 cm, masīvs rožkoks, tērauds

  • Krāsa: brūna
  • Materiāls: rožkoks + tērauds
  • Izmēri: 68 x 30 cm (diametrs, augstums)
  • Pulēts, krāsots un lakots
  • Ar padziļinātu tērauda galda virsmu un tērauda gredzenu apakšā
€148.82 (VAT incl.) €122.99 (VAT excl.)
VAT included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping Bezmaksas piegāde ar DPD kurjeru.

Privacy policy
We use safe payment method-bank transfer and Paypal
Free delivery for checked goods
VidaXL products delivery -Free!
100% refund !
14 days return rule
Šis satriecošais kafijas galdiņš izstaro raupju šarmu, kas to padarīs par izteiksmīgu jūsu dzīvojamās istabas vai guļamistabas elementu. To var izmantot arī kā pie sienas liekamu galdiņu vai telefona galdiņu. Galds ir izgatavots no masīva rožkoka. Rožkoks - zināms arī kā palisandrs vai Indijas rožkoks - ir tropos augošs cietkoks ar izteiktu tekstūru. Skaistā koka tekstūra padara katru mēbeli unikālu un mazliet atšķirīgu citu no citas. Kafijas galdiņš ir darināts ar rokām, un katrs tā izgatavošanas solis - pulēšana, krāsošana un lakošana - ir veikts ar vislielāko rūpību. Pateicoties padziļinātajai tērauda virsmai, galdiņu ir viegli tīrīt, savukārt tērauda gredzens galdiņa apakšā kalpos kā stiprinājums un vienlaikus kā dekoratīvs elements. Svarīga piezīme: katram galdiņam ir unikāls izskats un atšķirīgas krāsas. Jūsu kafijas galdiņš tiks izvēlēts nejauši.
244925
20.70 kg
2 Items
8718475580591

Return policy

You can return most new, unopened items within 14 days of delivery for a full refund. We will also pay for the return shipping costs if the return is the result of our error (you received the wrong or damaged item, etc.).

There is also a free return for Vida XL products if you change when you received the product or did not like it.

You are expected to receive a refund within two weeks of returning the package to the returner, but in many cases you will receive a refund sooner. This time period includes the transit time for us to receive your shipment from the sender (2 to 7 business days), the time we need to process your return, and the time it takes your bank to process our refund request.

If you want to return the item, simply log in to your account, view the order using the "My Orders" link in the My Account menu and click the Return Item (s) button, or simply write to us at the contact email or by filling out this form
As soon as we have received and processed the returned product, we will notify you by e-mail about the refund.

Delivery

When ordering, possible delivery methods, terms and price are offered. Delivery time depends on the availability of the product in stock. The approximate delivery time is indicated for each item.

Parcels are usually sent within 1-2 days after receiving the payment by your chosen delivery method, if the product is available immediately.


VidaXL manufacturer's goods, courier DPD delivers free of charge within 5-7 working days !!!

VidaXL returns - free! The courier will arrive and pick up the goods from you.