Barošanas sietiņš ar vāciņu + knupis, 3in1, NIKIDOM
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
On sale!-50%

Barošanas sietiņš ar vāciņu + knupis, 3in1, NIKIDOM


Notify me when available
€4.75 (VAT incl.) Our previous price €9.50 -50% €3.93 (VAT excl.)
VAT included
check On stock
Privacy policy
We use safe payment method-bank transfer and Paypal
Free delivery for checked goods
VidaXL products delivery -Free!
100% refund !
14 days return rule

Baby Safe feeder Barošanas ierīce Jaunums 3in1! Barošanas sietiņš+protektors (vāciņš un knupis) ANTI-aizrīšanās bērnu barošanas ierīce no 5m. Baro savu mazuli bez aizrīšanās riska! Šo ierīci izgudroja tēvs, kurš gandrīz zaudēja savu dēlu dēļ cepuma gabala, ko dēls nevarēja norīt. Bērna dzīvība bija glābta, kad tēvs atgriezās virtuvē. Bērnu barošanas ierīce ļauj bērniem izbaudīt un iepazīt svaigu augļu, dārzeņu, ogu garšu bez riska aizrīties. Caur drošības sietiņu tiek tikai sula un mīkstums, bet cieti gabali paliek nepieejami bērnam. Ierīci var stingri aiztaisīt ciet lai bērns netiek klāt barībai pa tiešo, tikai caur drošības sietiņu. Ideāli dot augļus, dārzeņus, ogas vasarā lai bērns var dabūt visus nepieciešamus vitamīnus kā arī sausiņus, sieru un citu bērniem domātu barību. Var izmantot kad bērns sāk pāriet uz cietu barību bet labi košļāt vēl nemāk. Var ielikt ierīcē ledu lai mazināt iekaisušo smaganu sāpes zobiem nākot. Rokturis ir ērts, bērnam viegli to turēt savā rociņā. Tikai barības vielas šķērso dubulto drošības sietiņu. Atbilst ASV un Eiropas drošības noteikumiem. Apstiprināts ar ES. Tas nesatur lateksu, vai PVC, vai krāsas vai Butilftalāti un Bisfenolu. Drošības sietiņš ir balts, lai jūs varētu redzēt, kad to ir jāmazgā. No 5 mēnešu vecuma. Ražotājs: NIKIDOM (Spānija) Svars: 0.1 Kg video

NIK 1118
1 kg
8 Items
2068299098915
Cuties TOP
Gift ideas

Return policy

You can return most new, unopened items within 14 days of delivery for a full refund. We will also pay for the return shipping costs if the return is the result of our error (you received the wrong or damaged item, etc.).

There is also a free return for Vida XL products if you change when you received the product or did not like it.

You are expected to receive a refund within two weeks of returning the package to the returner, but in many cases you will receive a refund sooner. This time period includes the transit time for us to receive your shipment from the sender (2 to 7 business days), the time we need to process your return, and the time it takes your bank to process our refund request.

If you want to return the item, simply log in to your account, view the order using the "My Orders" link in the My Account menu and click the Return Item (s) button, or simply write to us at the contact email or by filling out this form
As soon as we have received and processed the returned product, we will notify you by e-mail about the refund.

Delivery

When ordering, possible delivery methods, terms and price are offered. Delivery time depends on the availability of the product in stock. The approximate delivery time is indicated for each item.

Parcels are usually sent within 1-2 days after receiving the payment by your chosen delivery method, if the product is available immediately.


VidaXL manufacturer's goods, courier DPD delivers free of charge within 5-7 working days !!!

VidaXL returns - free! The courier will arrive and pick up the goods from you.