Ruļļu žalūzijas 40 x 100 cm jūras zilas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

Ruļļu žalūzijas 40 x 100 cm jūras zilas

  • Žalūziju krāsa: jūras zila
  • Ķēdes krāsa: balta
  • Žalūzijas izmērs: 40 x 100 cm (platums x augstums)
  • Ķēdes garums: 180 cm
  • Metāla ass diametrs: 18 mm
  • Audums: Poliesters: 100%
€20.87 (tax incl.) €17.25 (tax excl.)
Tax included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping This item  delivery is for FREE!

Shipping with DPD courier

Parcel tracking online!

14 days return rules.

Easy return (courier pick up parcel from you)

100% refund quaranty

2 years quality quaranty
  • Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal
  • Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free! Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free!
  • 100% refund ! 14 days return rule 100% refund ! 14 days return rule
Description
Ruļļveida žalūzijas būs perfekts risinājums, lai 100% samazinātu gaismas iekļūšanu Jūsu mājas vai biroja telpās.Žalūziju aizmugure ir apstrādāta ar termoplastisku kārtu sudraba krāsā. Šī kārta ne tikai pilnībā nobloķēs ienākošo gaismu, bet arī nodrošinās termoizolācijas funkciju, kas palīdzēs uzglabāt siltumu Jūsu istabā ziemā un atvēsināt to vasarā.Pateicoties iekļautajiem uzstādīšanas piederumiem, žalūzijas ir viegli uzstādāmas un regulējamas. Ar komplektā iekļautajām skrūvēm Jūs vienkārši varat uzstādīt žalūzijas pie sienas vai griestiem vai arī pakarināt tās pie palodzes. Žalūziju regulēšanas ķēdi var novietot gan labajā, gan kreisajā pusē.Lūdzu ņemiet vērā, ka dotais izmērs ir auduma izmērs. Augšējās sliedes un uzstādīšanas aksesuāru kopējais platums būs 3cm lielāks kā žalūzijas auduma platums.Sūtījumā iekļauta 1 x 40 cm PVC plastmasas sliede apakšā, 1 x 40 cm alumīnija sliede augšpusē, 100% poliestera žalūzija ar atstarojošo aizmuguri sudraba krāsā, 2 x stiprinājumi, 2 x āķi, 1 x plastmasas bumbiņu ķēde, 4 x skrūves un 4 x tapas.Brīdinājums: Mazi bērni var tikt sažņaugti ar izvelkamo auklu cilpām, ķēdēm, lentām un iekšējām auklām, kas darbojas šī produkta izmantošanā. Lai izvairītos no sažņaugšanas un sapīšanās, novietojiet auklas bērniem nepieejamā vietā. Auklas var aptīties ap bērna kaklu. Pārvietojiet gultas, bērnu gultiņas un citas mēbeles prom no logiem, kur šīs auklas ir brīvi pieejamas. Pārliecinieties, ka auklas negriežās un neveido cilpu.
Data sheet
240737
26 Items
8718475860297
Krāsa
Zila
Izmērs
40 x 100 cm