Aptumšojošās Ruļļu Žalūzijas 60 x 120 cm Melnas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

Aptumšojošās Ruļļu Žalūzijas 60 x 120 cm Melnas

  • Žalūziju krāsa: melna
  • Ķēdes krāsa: balta
  • Žalūzijas izmērs: 60 x 120 cm (platums x augstums)
  • Ķēdes garums: 180 cm
  • Žalūzijas materiāls: 100% poliesters
  • Metāla ass diametrs: 18 mm
  • Audums: Poliesters: 100%
€23.66 (tax incl.) €19.55 (tax excl.)
Tax included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping This item  delivery is for FREE!

Shipping with DPD courier

Parcel tracking online!

14 days return rules.

Easy return (courier pick up parcel from you)

100% refund quaranty

2 years quality quaranty
  • Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal
  • Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free! Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free!
  • 100% refund ! 14 days return rule 100% refund ! 14 days return rule
Description
Ruļļveida aptumšojošās žalūzijas būs perfekts risinājums, lai 100% samazinātu gaismas iekļūšanu jebkurā istabā vai birojā. Žalūziju aizmugure ir apstrādāta ar termoplastisku kārtu sudraba krāsā. Šī kārta ne tikai pilnībā nobloķēs ienākošo gaismu, bet arī nodrošinās termoizolācijas funkciju, kas palīdzēs uzglabāt siltumu Jūsu istabā ziemas periodā un atvēsināt istabu vasarā.Pateicoties iekļautajiem uzstādīšanas piederumiem, žalūzijas ir viegli uzstādāmas un regulējamas. Ar komplektā iekļautajām skrūvēm Jūs vienkārši varat uzstādīt žalūzijas pie sienas, griestiem vai arī pakarināt tās pie palodzes. Žalūziju garuma regulēšanas ķēdi var pievienot gan labajā, gan kreisajā pusē.Lūdzu ņemiet vērā, ka dotais izmērs ir auduma izmērs. Augšējās sliedes un uzstādīšanas aksesuāru kopējais platums būs 3cm lielāks kā žalūzijas auduma platums. Sūtījumā iekļauta 1 x 60 cm PVC plastmasas sliede apakšā, 1 x 60 cm alumīnija sliede augšpusē, 100% poliestera žalūzija atstarojošo aizmuguri sudraba krāsā, 2 x stiprinājumi, 2 x āķi, 1 x plastmasas bumbiņu ķēde, 4 x skrūves un 4 x tapas.Brīdinājums: Mazi bērni var tikt sažņaugti ar izvelkamo auklu cilpām, ķēdēm, lentām un iekšējām auklām, kas darbojas šī produkta izmantošanā. Lai izvairītos no sažņaugšanas un sapīšanās, novietojiet auklas bērniem nepieejamā vietā. Auklas var aptīties ap bērna kaklu. Pārvietojiet gultas, bērnu gultiņas un citas mēbeles prom no logiem, kur šīs auklas ir brīvi pieejamas. Pārliecinieties, ka auklas negriežās un neveido cilpu.
Data sheet
240747
46 Items
8718475860396
Krāsa
Melna
Izmērs
60 x 120 cm