Ruļļu žalūzijas, 120x230 cm, pelēkbaltas, gaismu necaurlaidīgas
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
New

Ruļļu žalūzijas, 120x230 cm, pelēkbaltas, gaismu necaurlaidīgas

  • Ķēdes krāsa: balta
  • Žalūziju krāsa: pelēkbalta
  • Žalūziju izmērs: 120 x 230 cm (platums, augstums)
  • Ķēdes garums: 180 cm
  • Auduma materiāls: 100% poliesters
  • Metāla sliedes diametrs: 18 mm
  • Audums: Poliesters: 100%
€33.11 (tax incl.) €27.36 (tax excl.)
Tax included
check Prece pieejama 5-6 darba dienu laikā, Bezmaksas piegāde ar DPD visā Latvijā! Pakas izsekošana on-line!

local_shipping This item  delivery is for FREE!

Shipping with DPD courier

Parcel tracking online!

14 days return rules.

Easy return (courier pick up parcel from you)

100% refund quaranty

2 years quality quaranty
  • Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal Privacy policy We use safe payment method-bank transfer and Paypal
  • Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free! Free delivery for checked goods VidaXL products delivery -Free!
  • 100% refund ! 14 days return rule 100% refund ! 14 days return rule
Description
Gaismu necaurlaidīgās ruļļu žalūzijas ir lielisks risinājums 100% gaismas samazināšanai. Tās būs ideāls risinājums ienākošās gaismas bloķēšanai jebkurā istabā jūsu mājā vai birojā. Lieliski piemērotas guļamistabai! Žalūziju aizmugure ir apstrādāta ar termoplastisku kārtu sudraba krāsā. Šī kārta ne tikai pilnībā nobloķēs ienākošo gaismu, bet arī nodrošinās termoizolācijas funkciju, kas palīdzēs saglabāt siltumu jūsu istabā ziemas periodā un atvēsināt istabu vasarā. Pateicoties iekļautajiem montāžas piederumiem, žalūzijas ir viegli uzstādāmas un regulējamas. Ar komplektā iekļautajām skrūvēm un sienas stiprinājumiem jūs vienkārši varat uzstādīt žalūzijas pie sienas, griestiem vai arī pakarināt tās pie palodzes. Žalūziju garuma regulēšanas ķēdi var pievienot gan labajā, gan kreisajā pusē. Lūdzu, ņemiet vērā, ka dotais izmērs ir auduma izmērs. Augšējās sliedes un uzstādīšanas aksesuāru kopējais platums būs par 3 cm lielāks nekā žalūzijas auduma platums. Sūtījumā iekļauts 1 x 120 cm gara apakšējā PVC plastmasas sliede, 1 x 120 cm augšējā alumīnija sliede, 100% poliestera žalūzijas ar sudraba krāsas atstarojošu aizmuguri, 2 x kronšteini, 2 x āķi, 1 x plastmasas ķēde, 4 x skrūves un 4 x sienas spraudņi. Brīdinājums: Mazi bērni var tikt sažņaugti ar šī produkta izvelkamo auklu cilpām, ķēdēm, lentām un iekšējām auklām. Lai izvairītos no sažņaugšanas un sapīšanās, novietojiet auklas bērniem nepieejamā vietā. Auklas var aptīties ap bērna kaklu. Pārvietojiet gultas, bērnu gultiņas un citas mēbeles prom no logiem, kur šīs auklas ir brīvi pieejamas. Pārliecinieties, ka auklas nesavērpjas un neveido cilpu.
Data sheet
240161
67 Items
8718475838302
Krāsa
Balta
Izmērs
120 x 230 cm